Foto: Jeugdronde Roosendaal
Met nog de slotdag voor de boeg zijn het het de ploegen Shift at Work en De Jongens van Nispen die de klassementen aanvoeren.
Bekijk de uitslagen van zaterdag en de huidige rankings.
Overzicht van de truien
- Geel: Florijn Kielman | Stan Mouwen
- Blauw: Elke Mies | Keano Mies
- Wit: Lara van Beek| Ryan de Bruijn
- Bolletjes: Julia van Loon| Staf Danen
Meisjes
Ploegen dagklassement Meisjes:
Plaats |
Ploegnaam |
1 |
Biljartcentrum de Distel |
2 |
Optiek van Wely |
3 |
Financial Shop |
4 |
Plus van Gurp |
5 |
Van Oorschot-de Jongh-vermunt Advocaten en Taxibedrijf & Rijschool De Groen |
Individueel dagklassement Meisjes:
Plaats |
Naam |
Ploegnaam |
1 |
Janneke Haast |
Rabobank Zuidwest-Brabant |
2 |
Suze van den Hoogen |
Biljartcentrum De Distel |
3 |
Sam Sep |
Beleef t in Roosendaal |
4 |
Florijn Kielman |
De Meiden van Nispen |
5 |
Elke Mies |
Financial Shop |
Ploegen totaalklassement Meisjes:
Plaats |
Ploegnaam |
1 |
Shift At Work |
2 |
De Meiden van Nispen |
3 |
Biljartcentrum de Distel |
4 |
Kroevensport |
5 |
Van Oorschot-de Jongh-vermunt Advocaten en Taxibedrijf & Rijschool De Groen |
Individueel totaalklassement Meisjes:
Plaats |
Naam |
Ploegnaam |
1 |
Florijn Kielman |
De Meiden van Nispen |
2 |
Ottelien Hopstaken |
Van Oorschot-de Jongh-vermunt Advocaten En Taxibedrijf & Rijschool De Groen |
3 |
Doris Schouwenaars |
Rabobank Zuidwest-Brabant |
4 |
Julia van Oort |
Rabobank Zuidwest-Brabant |
5 |
Julie van Dort |
Plus van Gurp |
Jongens
Ploegen dagklassement Jongens:
Plaats |
Ploegnaam |
1 |
De Jongens van Nispen |
2 |
Profectum Fakops en Cadi |
3 |
Financial Shop |
4 |
Rabobank Zuidwest-Brabant |
5 |
Ferna Pipong en Constructie |
Individueel dagklassement Jongens:
Plaats |
Naam |
Ploegnaam |
1 |
Joep Konings |
Van Oorschot-de Jongh-vermunt Advocaten en Taxibedrijf & Rijschool De Groen |
2 |
Keano Mies |
T Wapen Van Letoprint |
3 |
Jeffrey Thielen |
De Jongens van Nispen |
4 |
Ryan de Bruijn |
Financial Shop |
5 |
Niels Klaassen |
De Jongens van Nispen |
Ploegen totaalklassement Jongens:
Plaats |
Ploegnaam |
1 |
De Jongens van Nispen |
2 |
Profectum Fakops en Cadi |
3 |
Spoorjobs.nl |
4 |
Tamoil/ DPS Company |
5 |
Ferna Piping en Constructie |
Individueel totaalklassement Jongens:
Plaats |
Naam |
Ploegnaam |
1 |
Stan Mouwen |
De Jongens van Nispen |
2 |
Mark Knook |
Sundance Events / Hyundai Van Osta |
3 |
Tim van Tilburg |
Spoorjobs.nl |
4 |
Daan Becx |
Aleco / Hooihuis |
5 |
Dion van Broekhoven |
Profectum Fakops en Cadi |