GHB-bezitter rijdt in politiefuik op de Van Beethovenlaan

10 jul 2015, 15:37112
150710 politiebureau nieuwsstraat e1436535470533
roosendaal.nieuws.nl cc by-sa-2.0
De politie heeft afgelopen nacht in West-Brabant bijna 500 automobilisten gecontroleerd op rijden onder invloed. Er zijn drie aanhoudingen verricht.
De controle vond plaats tussen donderdag 18.00 uur en vrijdag 03.00 uur.

GHB

Op de Van Beethovenlaan reden 40 voertuigen in een politiefuik. Een 25-jarige man uit Oosterhout is aangehouden omdat hij een kleine hoeveelheid GHB bij zich had.

Rijbewijs ingenomen

In Klundert werden op de provinciale weg 390 bestuurders gecontroleerd: één van hen blies ruim drie keer de maximale limiet van 220 µg/l. Zijn rijbewijs is ingenomen.
Op de Halsterseweg in Bergen op Zoom is bij 1 van de 55 gecontroleerde automobilisten, een 48-jarige vrouw uit Bergen op Zoom, een bloedmonster afgenomen. De uitslag is nog niet bekend.

Asociaal

Verder heeft een agent in Klundert een weggebruiker aangehouden die met spinnende wielen voorbij kwam rijden. Tegen hem is proces-verbaal opgemaakt vanwege asociaal rijgedrag.

Lees ook:

loading

Loading articles...

Loading