Tonpraters op Comedy at the Park Festival Roosendaal

16 mei 2017, 16:04cultuur
18424554 1262923713821172 1437760593 n
Comedy at the park festival
Zaterdag 20 mei is de eerste editie van Comedy at the Park Festival in het Openluchttheater Vrouwenhof in Roosendaal. Dit nieuwe festival zal vanaf 15.00 uur starten met optredens van ‘tonpraters’ & ‘stand up comedians’.
Het Openluchttheater Vrouwenhof wordt deze dag omgebouwd tot een echte festival locatie. De organisatie heeft aan het evenement het thema ‘Alice in Wonderland’ gekoppeld dat een extra sfeervol tintje gaat geven aan de locatie.
De dag begint met een aantal optredens van diverse bekende ‘tonpraters’ die allemaal uit de regio komen. Marleen Konings zal als ‘Kaatje van de Kaai’ op haar manier de lachers op haar hand gaan winnen en Ronnie Buiks is als ‘Berund ut Boerke’ ook een erg sterke ‘tonprater’ die garant staat voor een stevige dosis grappen. De ‘tonpraters’ line up wordt aangevoerd door Luuk Meesters die als jongste het spits gaat afbijten.
Naast deze sterke line up zijn ook 4 stand up comedians geboekt die de top van Nederland vertegenwoordigen. Remko Lamers, Meindert Meijer, Berit Companjen & Harry Glotzbach zuillen ieder een set doen van 30 minuten.
Tussen de grappen & grollen zal dj Timm United heerlijke zomerse muziek draaien zodat de voetjes ook van de vloer kunnen.
Op de locatie is horeca aanwezig zoals diverse barretjes & wordt het ‘eten’ aangeboden door o.a. Lounge 8.
De organisatie geeft aan dat al meer dan de helft van de kaarten zijn verkocht. De weersverwachting ziet er erg positief uit, dus de organisatie verwacht zeker een ‘vol huis’ in het Openluchttheater Vrouwenhof.
Kaarten worden reeds verkocht via de speciale Facebook pagina : Comedy at the park festival Roosendaal of zijn te bestellen via de website: Comedy Roosendaal
  • Roosendaal Nieuws Facebookactie: we geven 5 x 5 tickets weg. Ga hiervoor naar onze Facebookpagina .
loading

Loading articles...

Loading