Genomineerden Cultuurprijs Roosendaal 2021 bekend!

10 feb 2022, 16:37 cultuur
istockphoto 478514709 170667a
Pixabay

Net als in 2020 moesten vele culturele activiteiten vorig jaar uitgesteld of geannuleerd worden door covid-19. Tegelijkertijd liet het culturele veld zich van haar creatiefste kant zien en bestaat er geen twijfel over: de Cultuurprijs en Jongeren Cultuurprijs 2021 zullen uitgereikt worden op 19 maart.

De coronacrisis heeft ook dit jaar haar invloed op de uitreiking van de Cultuurprijs. Er viel dit jaar wat minder te kiezen. Toch was de jury het er unaniem over eens: de uitreiking moet wel doorgaan. Het is dé manier om cultuuraanbieders-en liefhebbers in de gemeente Roosendaal een hart onder de riem te steken en het belang van cultuur nog eens te onderstrepen.

De uitreiking

De Cultuurprijs Roosendaal 2021 wordt uitgereikt op zaterdag 19 maart 2022 om 20.00 uur in Cultuurhuis Bovendonk, Bovendonk 111 te Roosendaal. Behalve de Cultuurprijs en de Jongeren Cultuurprijs wordt er ook een Wim Schützprijs (Oeuvreprijs) uitgereikt. Uiteraard houden we bij de uitreiking rekening met de geldende maatregelen.

En de genomineerden zijn.......

Hoewel heel wat culturele activiteiten uitgesteld of geannuleerd werden, was het voor de jury niet gemakkelijk om een selectie te maken. Met hun kennis en expertise hebben zij de volgende genomineerden vastgesteld: Festival op de Grens, Jazz750, Joost Verbraak, Marieke de Bra en de Nieuwe Optocht. Voor de Jongeren Cultuurprijs 2021 werden Isa de Jong en Jim Wildhagen genomineerd.

Stemmen

Binnenkort is het aan jou, want van maandag 14 februari tot en met maandag 14 maart kun jij via http://cultuurprijsroosendaal.nl/ stemmen op jouw favoriet voor de Cultuurprijs én de Jongeren Cultuurprijs. Op de website, op Facebook en Instagram stellen we de komende weken de genomineerden én de juryleden aan je voor.

Uitreiking

Wil je bij de uitreiking aanwezig zijn op 19 maart? Houd onze website in de gaten en volg ons op social media. Daar maken we binnenkort bekend hoe je jouw plaatsje kunt reserveren.

Volg de Cultuurprijs Roosendaal op Facebook en Instagram via https://www.facebook.com/CultuurprijsRoosendaal/

https://www.instagram.com/CultuurprijsRsd/

De Cultuurprijs Roosendaal wordt mede mogelijk gemaakt door Cultuur Verbindt Roosendaal en de Gemeente Roosendaal.