Met maar liefst 4 optredens in het Paasweekend zet café Kerkzicht aan het Tongerloplein te Roosendaal zichzelf wederom duidelijk op de kaart. Met een programmering die varieert van bluesrock via jazz en cajun naar Texas blues is er voor iedere muziekliefhebber wat wils.
Op Paaszaterdag staan de John Frick Band vanaf 21.30 uur op het podium. De in Zuid Afrika geboren John Frick en zijn band laten de energie en de passie van grootheden als Elmore James, Muddy Waters en Rory Gallagher doorklinken in hun eigen nummers. Hun nieuwste cd “Urban Crossroads” is een gedegen en gevarieerd album en ontving in de bluespers lovende recensies. Als intermezzo tussen de bluesoptredens zal op Paas-zondagmiddag 16 april vanaf 15.00 uur de Ferryman Jazzband hun dixieland en jazz ten gehore brengen.
Op Paas-zondagavond staat vanaf 21.30 uur de band van zanger-gitarist Dave Chavez op het podium. Zijn repertoire is beinvloed door oa. James Harman, Fabulous Thunderbirds en Johnny Guitar Watson. Zijn band is een rauw product van eigen bodem. Als speciale gast staat de Bredase toetsenist Willem van der Schoof deze avond op het podium. Van der Schoof werd door de Dutch Blues Foundation verkozen tot beste Nederlandse blues-toetsenist van 2015. De Dave Chavez Band neemt het publiek mee op een swingende reis door Chicago, Texas en de Westcoast.
Als afsluiter van het muzikale Paasweekend verzorgt Hot Tamale op maandagmiddag 17 april vanaf 16.00 uur een optreden. Vernoemd naar het bekende TexMex gerecht, brengt dit Roosendaals/Tilburgs trio een akoestische mix van muziekstijlen uit de regio Louisiana, Texas en Mexico. Het repertoire bevat blues, cajun, texmex en zydeco, waarbij zowel in het engels, frans en spaans wordt gezongen. Dansbare shuffles en two-steps worden afgewisseld met ingetogen ballads. Met als belangrijkste thema: Laissez Les Bon Temps Roulez! Alle optredens zijn bovendien gratis toegankelijk.