Golfen voor het goede doel levert € 9.300 op

20 jun , 6:45 nieuws
img 0325 1
S&L zorg

Voor het vierde jaar op rij organiseerde de Stichting Vrienden van S&L Zorg een succesvol golftoernooi, met als doel extra’s te realiseren voor mensen met een verstandelijke beperking. Het toernooi leverde een prachtig bedrag van € 9.300 op. Dit geld wordt gebruikt voor de aanschaf van een bijzondere rolstoelschommel. 

Na een regenachtig weekend brak de zon door op maandag 26 mei. Perfect weer voor de 18 deelnemende flights om te starten aan de vierde editie van het toernooi bij de golfbaan van Golf Wouwse Plantage. De deelnemers - ruim 70 in totaal - combineerden deze dag sportiviteit met maatschappelijke betrokkenheid. Alle flights waren door bedrijven uit de regio gesponsord, uiteraard om geld in te zamelen voor de bewoners van S&L Zorg. 

Ook een traditie was de aanwezigheid van Michaël, die bij S&L Zorg woont. Ondertussen een bekende van terugkerende deelnemers. Hij reed samen met Jacqueline de Rijk - bestuurslid van de stichting - langs de deelnemers voor een praatje en een lekkere ijsco. 

Na afloop genoten de deelnemers van een uitgebreid buffet, waarna de opbrengst feestelijk bekend werd gemaakt. De voorzitter van de stichting, Henk Beukman, overhandigde de symbolische cheque met daarop het geweldige bedrag van € 9.300 aan Vera Hersbach, bestuurder van S&L Zorg. 

Aan het toernooi deden flights mee van de volgende bedrijven: Aartsen Fruit & Vegetables, Autobedrijf Arnold de Rijk, Bakkerij van den Bemd, De Brug Security, Golf Wouwse Plantage, IJspaleis, Jan de Rijk Logistics, Le Jardin, KPN Health, De Kompaen, Madri Install Service, Matthijs BV, Moerland Trading, Van Oers Accountants, Rijnart Internationaal Transport, Rouws & Ceulen, Takka Invest, Van Tilburg-Bastianen en Vermetten Accountants Adviseurs 

De Stichting Vrienden van S&L Zorg 

De Stichting Vrienden van S&L Zorg is opgericht om extra meerwaarde te bieden aan het leven van mensen met een verstandelijke beperking. Dit doen ze voor de bewoners en deelnemers van S&L Zorg maar als het kan laten ze ook mensen van buiten S&L Zorg mee profiteren. Om geld op te halen organiseren ze allerlei acties en evenementen, waaronder dit golftoernooi. En ook het volgende evenement staat alweer gepland: op zaterdag 23 augustus vindt er een voetbaltoernooi plaats bij RKVV Roosendaal. Hierbij komen onder andere de G-teams van RKVV en MOC’17 in actie. 

S&L Zorg 

S&L Zorg biedt zorg en begeleiding aan meer dan 360 mensen met een verstandelijke beperking, waarvan het overgrote deel ook in de woningen van S&L Zorg woont. Naast diverse woningen in de wijk in de regio heeft S&L Zorg twee unieke zorgwijken. In Roosendaal is dat Sterrebos, een wijk als elke andere wijk waar mensen met een verstandelijke beperking bij elkaar wonen. In Bergen op Zoom wonen mensen in hun‘eigen’ Lambertijnenhof.