
We hebben natuurlijk allemaal goed geluisterd naar alle persconferenties en weten nu eindelijk zeker waneer we met alle horeca weer open mogen; met Sint Juttemis! Dus dat gaan we vieren ook.
De precieze datum, weten we nog niet en wordt er dus later aangehangen, maar die volgt zeker!.. denken we. De zekerheid van onzekerheid gebruiken we dus alvast voor het introduceren van deze nieuwe feestdag. Een feestdag die jaarlijks terug zal komen!
Het is een feestdag die verbindt. Zeker is, dat niets zeker is. Sint Juttemis is alles overstijgend. Niet te vangen in kleur, religie of politieke voorkeur. Iedereen is vrij om het te vieren, hoe ze het willen vieren. Wat vastligt is dat er niks echt vastligt. We zijn eraan toe om iets te kunnen vieren want daarin zijn we allemaal gelijk.
Tot Sint Juttemis welteverstaan.
Ps. Natuurlijk houden we dit jaar rekening met de voorschriften, in de hoop dat het elk jaar grootser kan en mag.
We hopen dat zoveel mogelijk horecaondernemers deelnemen waardoor er komende weken ludieke acties kunnen worden bedacht. Wij verzorgen ook een talkshow vanuit het Hooihuis met spraakmakende gasten. Dus blijf onze socials goed in de gaten houden!