
Afgelopen dinsdag 3 augustus heeft het bestuur van de Stichting IJsbaan Roosendaal vanuit de Gemeente Roosendaal in principe akkoord gekregen om de editie van ‘Roosendaal on Ice’ 2021-2022 Van vrijdag 26 november 2021 t/m zondag 9 januari 2022 op het Kadeplein te organiseren.
Een en ander uiteraard onder voorbehoud van de dan geldende overheidsmaatregelen ten aanzien van de coronapandemie en mogelijke aanvullende restricties m.b.t. sportevenementen.
We hebben de bekende ijzers inmiddels dus uit het vet gehaald en gaan ervan uit dat we eind dit jaar in het zicht van de finish geen onneembaar coronawak meer tegenkomen.
Als bestuur denken we namelijk graag in kansen en mogelijkheden. Daarbij hebben we ook dit jaar de ijsbaanlocatie opnieuw tegen het licht gehouden. Fors meer noodzakelijke ruimte om alles goed en voor iedereen veilig te organiseren was en is daarbij altijd ons uitgangspunt.
In dit kader en ook mede n.a.v. de begin 2020 met diverse instanties gehouden evaluatiebijeenkomsten na onze 1e editie van 2019-2020, is het Kadeplein door ons als meest geschikte en grotere locatie in de binnenstad geselecteerd. Op deze wijze kan de Roosendaalse horeca, die toch al flink getroffen is door de coronacrisis, in de komende winterperiode de huidige terrassen ook op de Markt laten staan.
Na de zomervakantie zullen we de verdere ins- en outs communiceren en de wijze waarop we er voor jong en oud in Roosendaal ongetwijfeld opnieuw een prachtig en geslaagd ijsfeest van gaan maken.
Bron: BESTUUR STICHTING IJSBAAN ROOSENDAAL





