Sieben en De Wit winnen 20e editie

11 jan 2016, 19:06 sport
squash 20e editie
Ewald Sieben

Melvin Sieben en Mark de Wit zijn de twintigste winnaars van het traditionele Nieuwjaars Dubbeltoernooi van Sieben Squashpark. Ze versloegen in de finale de winnaars van vorig jaar, Sander Bouwmeester en Oscar van Wezel (rechts op de foto).

De jubileumeditie kende een sterk veld met zowel heren, dames als gemengde koppels uit heel Zuid Nederland. Hoewel er fel werd gestreden kwamen Sieben & De Wit vrij gemakkelijk door de poulefase. Zonder een enkele game af te staan, bereikten ze de finale. Aan de andere kant van het schema hadden Bouwmeester & Van Wezel het een stuk lastiger. Zowel tegen Vergouwen/Mac als Claudia Sieben/Janssens moesten ze een game inleveren.

De kruisfinale tegen Niels Hörnemann & Ewald Sieben werd weer wel vrij eenvoudig gewonnen, maar daarna was voor Bouwmeester & Van Wezel de pijp ver leeg. Sieben & De Wit wonnen zowel hun kruisfinale tegen Vergouwen/Mac als de finale tegen Bouwmeester/Van Wezel onder gameverlies. Een unieke prestatie in de geschiedenis van het toernooi.