Aanstaande zaterdag organiseert de gemeente de Dag van de Logistiek Roosendaal. Een evenement waar tal van bedrijven in transport en logistiek aan meedoen.
De gemeente organiseert het evenement samen met verkeersschool Willem Verboon, Sectorinstituut Transport & Logistiek en het Logistiek Platform Roosendaal. Op het terrein van DHL op de Borchwerf geven wethouder Hans Verbraak en directeur van het Sectorinstituut, Willem de Vries, om 11.00 uur het startschot.
Werk en scholing
Veel mensen denken bij transport en logistiek alleen aan vrachtwagens en vervoer over de weg. Maar transport en logistiek is veel breder en veelzijdiger dan dat.
Wil je weten welke mogelijkheden er zijn op het gebied van scholing en werk in de logistiek? Dan is deze dag echt iets voor jou.
Presentaties en demonstraties
Tijdens het evenement presenteren bedrijven in de transport en logistiek zich aan geïnteresseerden. Ook verschillende onderwijsinstellingen zijn aanwezig om informatie te geven over opleidingen en om- of bijscholingstrajecten op dit gebied.
Waarschijnlijk zullen de demonstraties veel publiek trekken. Want zeg nou zelf: wanneer krijg je nu de kans eens te rijden op een vrachtwagen, te werken met een autolaadkraan of een vorkheftruck uit de proberen?
Ook voor kinderen is er genoeg spannends te beleven.
Roosendaal 'logistieke hotspot'
Transport en logistiek is een belangrijke sector in West-Brabant. Roosendaal staat in de top-3 van logistieke hotspots - aantrekkelijk vestigingsplaatsen - in Nederland.
Kijk naar Primark, dat onlangs voor Roosendaal koos. Intussen is een begin gemaakt met
de bouw van het mega-distributiecentrum .
- Dag van de Logistiek, zaterdag 19 september, 10.00-16.00 uur.
- Officiële opening om 11.00 uur.
- DHL-terrein, Borchwerf 23.
- Meer weten? Kijk op dagvandelogistiekroosendaal.nl .
Lees ook: